Flora ja Kuressaare otsustasid karikavõistluste poolfinalisti penaltiseerias

Kuressaare - FC Flora.
Kuressaare - FC Flora. Foto: Facebook/fcflora

Eesti jalgpalli karikavõistlustel alistas FC Flora 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaja järel penaltiseerias 5:3 FC Kuressaare.

Kuressaare kunstmurustaadionil peetud veerandfinaali asus 45. minutil Nikita Mihhailovi väravast juhtima Flora. Kuressaare jõudis viigiväravani 88. minutil tänu Mark Anders Lepikule.

Kuigi lisaajal oli võimalusi mõlemal meeskonnal, jäid need kasutamata ning võitja otsustati penaltiseerias. Viis Flora mängijad realiseerisid oma löögid kindlalt, Kuressaare poolelt eksis Aleksander Iljin, kes lõi latti.

Teises karikavõistluste veerandfinaalis alistas Tartu Tammeka 6:1 Jõhvi Phoenix’i.

Kolmapäeval peetakse veel kaks veerandfinaali. Ühes lähevad vastamisi Premium liiga meeskonnad JK Narva Trans ja Paide Linnameeskond, teises JK Tabasalu ja FC Tallinn