VIDEO Manchester City äss kordas saavutust, millega viimati saadi hakkama 65 aastat tagasi

Christopher Krutto
Riyad Mahrez.
Riyad Mahrez. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester City jalgpalliklubi alistas Inglismaa karikasarja poolfinaalis 3:0 Sheffield Unitedi ning kindlustas koha finaalis.

Kuigi City kontrollis kohtumist sisuliselt avaminutitest alates, siis väravani valitseval Inglismaa meistril pikalt jõuda ei õnnestunud. Alles 43. minutil pääses City esiliiga meeskonna vastu juhtima, kui alžeerlane Riyad Mahrez realiseeris penalti.

Teisel poolajal sai City juba asju natuke vabamalt võtta ning 61. minutil sai Mahrez kirja järjekordse tabamuse. Kohtumise lõppseisu ja oma kübaratriki vormistas ääreründaja 66. minutil.

Kusjuures Mahrezi näol oli tegu esimese mängijaga pärast 1958. aastat, kes on suutnud Inglismaa karikasarja poolfinaalis kübaratriki lüüa. Toona sai sellega hakkama Manchester Unitedi mängija Alex Dawson, kes sahistas kolmel korral Fulhami võrku.

City vastase selgitavad teises poolfinaalis Manchester United ja Brighton.