VIDEO Sappinen sai Poolas püssi paukuma, aga leivaisa kaotusest päästa ei suutnud

Christopher Krutto
Rauno Sappinen (palliga).
Rauno Sappinen (palliga). Foto: Mieleci Stali koduleht

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rauno Sappinen lõi koduklubi Mieleci Stali 2:4 kaotusmängus Szczecini Pogonile kaks väravat.

Sappinen alustas kohtumist pingilt ja pidi vaatama, kuidas Stal jäi kaheväravalisse kaotusseisu. Teiseks poolajaks pääses Eesti koondislane platsile ning tal tekkis kiirelt üks-ühele võimalus, mida ei õnnestunud realiseerida.

Mõni minut hiljem pääses Pogon juba 3:0 ette, kuid siis aitas Sappinen teha mängu põnevaks. Kõigepealt lõi ta 60. minutil värava nurgalöögi järel tekkinud olukorrast ja 68. minutil saatis ta peaga võrku tiimikaaslase tsenderduse.

Ometi ei õnnestunud viiki kätte võidelda, sest 75. minutil vormistasid Pogoni mängijad lõppseisuks 4:2.

Kusjuures Sappinen kahekordistas enda Poola kõrgliigas löödud väravate arvu. Enne eilsest oli tal kirjas kaks tabamust.

Stal hoiab 29 vooru järel 35 punktiga 11. kohta. Pogon on 50 silmaga kolmas.