Maratoonar suri mõni tund pärast legendaarse Londoni maratoni finišit

Küünal.
Küünal. Foto: Shutterstock

Läinud nädalavahetusel toimus legendaarne Londoni maraton, kus näidati ka tugevaid tulemusi. Kahjuks teatasid korraldajad ka nukra sõnumi, et koduteel suri üks võistlusel osalenud sportlane.

45-aastane Steve Shanks läbis Londoni maratoni ajaga 2 tundi ja 53 minutit, mis on väga korralik tulemus. Kahjuks jäi see ka Shanksi viimaseks võistluseks, kuna koduteel Nottinghamshire'i lahkus ta elavate seast.

Hetkel pole teada veel juhtunu asjaolusid.

Londoni maratoni kõneisik avaldas Shanksi lähedastele kaastunnet ning nende korraldustiim on murtud säärast sõnumit kuuldes.

Järelhüüde kirjutas ka Holme Pierrepont'i jooksuklubi. «Steve võitis aastate jooksul mitmeid meistritiitleid ja seda erinevatel distantsidel. Ta osales jooksudel erinevated Euroopa linnades. Tema talendikus ei piirdunud ainult maanteejooksudega. Ta esindas meie klubi krossijooksu meistrivõistlustel ja võitis maastikujooksu meistritiitli 2008. aastal,» seisis nende järelhüüdes.