Endine lapstäht kukutas Ronnie O'Sullivani

Christopher Krutto
Ronnie O'Sullivan (paremal) koos Luca Breceliga.
Ronnie O'Sullivan (paremal) koos Luca Breceliga. Foto: Zhai Zheng/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Snuukri MMil leidis aset suurüllatus, kui Ronnie O’Sullivan kaotas veerandfinaalis Luca Brecelile.

Snuukri valitsev maailmameister O’Sullivan läks veerandfinaali juhtima 10:6, kuid kaotas siis seitse freimi järjest ning pidi võtma vastu 10:13 kaotuse.

«Ma ei pakkunud vastasseisu, aga sa pead endiselt pallid auku lööma. Ma ei mänginud piisavalt hästi, et mängu mõjutada. Kui see oleks olnud poksimatš, siis see oleks väga vara läbi saanud,» oli O’Sullivan oma esituse üle ülimalt kriitiline, vahendab The Guardian.

Brecel aga avaldas, kuidas ta on turniiri jooksul korduvalt sõpradega öö läbi üleval olnud ja käinud joomas või teinud muid toimetusi.

«Ma mängin alati sama mängu, nii et see ei üllata mind. Mul on ka «B» mäng, aga ma kunagi ei mängi seda. Ma armastan võitmist, aga mul ei ole kaotamise vastu midagi ja see on ohtlik kombinatsioon,» lausus 28-aastane belglane.

Breceli näol on tegu kunagise imelapsega, kes juba 14-aastaselt võistles maailma tippudega ning suutis neid alistada. Tema edasine karjäär ei ole siiski nii edukas olnud, kui alguses loodeti.