K, 27.09.2023

Hokilegend kodumaal suure vastuvõtu saanud Ovetškinist: sa toetad kurjategijat, kes on vastutav Ukraina laste surmade eest

Karl-Joosep Küngas
Facebook
Comments
Aleksandr Ovetškin ja Vladimir Putin.
Aleksandr Ovetškin ja Vladimir Putin. Foto: Instagram @aleksandrovechkinofficial

Venemaa hokitäht Aleksandr Ovetškin naasis pärast järjekordse NHLi hooaja lõppu kodumaale. Washington Capitalsi kapten võeti Venemaal vastu kui tõeline kangelane, ent Tšehhi hokilegendile Dominik Hašekile see muljet ei avaldanud.

Ovetškin plaanib järgmised neli kuud veeta Venemaal. Teda ootab reedel ka uhke vastuvõtt Moskvas, kui ta osaleb aukülalisena Moskva Dinamo jalgpallikohtumisel, kus tähtistatakse klubi 100. aastapäeva.

Venemaa hokitähe naasmine oli päevakajaline uudis ka kohalikus meedias. Ühe uudisnupu juures kasutati pilti, kus Ovetškin poseerib koos abikaasa ja väikelapsega. Tšehhi hokilegend Hašek otsustas võtta just selle pildi fookusesse.

«Tema kaasmaalased on tapnud sadu Ukraina lapsi ja röövinud tuhandeid, kes näevad täpselt sama armsad välja. Venemaa on tapnud tuhandeid ukrainlasi. Ovetškin seejuures on alati toetanud Vladimir Putinit, kriminaali, kes on vastutav nende kuritegude eest,» lausus tšehh.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles