Partizani legendaarne peatreener astus Belgradis «sõja» vältimiseks Reali kaitsele

Siim Kaasik
Vasakul all nurgas viis Guerschon Yabusele judo-võttega pikali Dante Exumi, õige pea oli põrandal ka Džanan Musa (31). Foto: IMAGO/900/Cordon Press/SCANPIX

Korvpalli Euroliiga teises veerandfinaalmängus Madridi Reali ja Belgradi Partizani vahel läks massikakluseks, mille järel tuli mäng enneaegu lõpetada.

Play-off-seeria avakohtumise kaotanud Real oli teises mängus 80:95 kaotusseisus ning võõrsil mänginud Partizan kulges kindlalt võidu poole. Hispaania tippklubi staariarmee lõpetas paar minutit enne kohtumise lõpusireeni korvpalli mängimise ning hakkas vastaseid lõhkuma.

Massikakluse algatas Reali tagamängija Sergio Llulli jõuline viga Kevin Punteri vastu 1.40 enne kohtumise lõppu. Kuna kümme sekundit varem mängis Punteri vastu ebavajalikult jõuliselt Vincent Poirier, viskaski Partizani mängijatel vastaste ebasportlik käitumine üle.