VIDEO ⟩ Julm viga: NHLi mängija murdis karmi lükke järel kaelaluu

Christopher Krutto
Andrew Cogliano (esiplaanil vasakul).
Andrew Cogliano (esiplaanil vasakul). Foto: Steven Bisig/USA TODAY Sports via Reuters Con/Scanpix

Ookeanitaguses jäähokiliigas NHL on teadmata ajaks jäält eemal Colorado Avalanche’i ründaja Andrew Cogliano, kes murdis reede õhtul peetud play-off'i kohtumises Seattle Krakeni vastu kaelaluu.

Cogliano võitles teisel kolmandikul litri eest, kuid Krakeni ründaja Jordan Eberle lükkas teda julmalt selga. Eberlele määrati kaks karistusminutit ja edasisi sanktsioone tema teole ei järgne.

Kusjuures Cogliano naasis samas mängus veel viimasel kolmandikul jääle ning aitas kodumeeskonna 4:1 võiduni.

Pärast kohtumist läks hokimängija uuringutele ja Sportsnet kirjutab, et tal tuvastati viienda kaelalüli murd. Seetõttu on ta teadmata ajaks vigastuspausil.

Cogliano pole play-off’i avaringis Krakeni vastu ühtegi skooripunkti kirja saanud. Põhihooajal lõi ta 10 väravat ja jagas 19 resultatiivset söötu.

Avalanche’i ja Krakeni seeria seis on hetkel 3:3. Seetõttu selgitatakse järgmises kohtumises, kes pääseb edasi järgmisesse ringi.