VIDEO Jalgpallihuligaan tuli staadionile märatsema mootorsaega (1)

Christopher Krutto
Mootorsaega fänn.
Mootorsaega fänn. Foto: Kuvatõmmis videost

Aafrika jalgpalli Meistrite liigas leidis aset uskumatu vahejuhtum, kus üks huligaan pääses tribüünidele märatsema mootorsaega.

Laupäeval läksid Meistrite liigas vastamisi Tuneesia klubi Tunisi Esperance ja Alžeeria meeskond JS Kabylie. Kodus mänginud Esperance oli avamängu võitnud 1:0 ning lootis kindlustada edasipääsu.

Ometi läksid asjad ühel hetkel fännide vahel teravaks. 0:0 lõppenud avapoolaja järel puhkesid tribüünidel rahutused ning hakati laskma ilutulestikku. Kusjuures staadionil puhkes seetõttu isegi mitu väiksemat tulekahjut ning teise poolaja algus lükkus 40 minutit edasi.

Ühismeedias hakkas levima video sellest, kuidas rahutuste ajal oli üks fänn endale leidnud kuskilt mootorsae ning liikus sellega mööda tribüüne ringi. Siiski tundub, et ta kellelegi kallale ei läinud, sest kohalik meedia ohvritest ei kirjutanud.

Kohtumine lõppes lõpuks 1:1 viigiga, mis tähendab, et Esperance läks kahe mängu kokkuvõttes edasi 2:1.