T, 26.09.2023

Verstappen sai tiitliheitluses üllatava konkurendi?

Christopher Krutto
Facebook
Comments
Sergio Perez (esiplaanil) ja Max Verstappen.
Sergio Perez (esiplaanil) ja Max Verstappen. Foto: Hasan Bratic/SIPA/Scanpix

Vormel 1 sarja hooaja esimese nelja etapi järel hoiab üldarvestuses esikohta Red Bulli piloot Max Verstappen. Tema lähimaks konkurendiks on tiimikaaslane Sergio Perez, kes ei soovi teist viiulit mängida.

Mõlemad on saanud tänavu põhisõitudelt kaks võitu, kuid Perezil õnnestus triumfeerida Aserbaidžaani GP-l peetud hooaja esimeses sprindisõidus. Nii võib öelda, et mehhiklane juhib võitude arvestust hetkel 3:2. Punkte on Verstappenil koos 93 ja Perezil 87.

«Ma võitlen selle nimel,» sõnas Perez MM-tiitli eest heitlemise kohta, vahendab Kronen Zeitungen.

«Mul on kodus kolm last ja ma ei reisiks üle maailma, kui ma ei usuks, et võin tulla maailmameistriks. Seetõttu töötan selle nimel. Autost väljas on nii paljust rääkida, aga rajal on tähtis tulemusi tuua ja ma arvan, et ilma Austraalia GP kvalifikatsioonis kogetud probleemideta oleks ma üldarvestuse liider,» jätkas mehhiklane.

See tekitab Red Bullis huvitava dünaamika, sest aastaid on seal selgeks esinumbriks olnud Verstappen. Perez toodi tema kõrvale teiseks sõitjaks ja saab olema huvitav jälgida, kas 33-aastasel mehhiklasel lastakse võidelda tiitli eest.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles