Maailma 211. reket kukutas Kanepi Saksamaal konkurentsist

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: Tairo Lutter

Eesti tennise praegune esireket Kaia Kanepi (WTA 63.) langes Saksamaal Wiesbadeni ITF 100 kategooria tenniseturniiri teises ringis konkurentsist.

Kaks päeva tagasi peaaegu neljakuulise kaotusteseeria lõpetanud Kanepi kohtus teises ringis sloveenlanna Dalila Jakupoviciga (WTA 211.). Kohtumise selgeks favoriidiks oli eestlanna.

Kanepi alustaski kohtumist korralikult ning omas 3:3 viigiseisult kolme murdepalli. Neid tal realiseerida ei õnnestunud ning järgnevas servigeimis lubas ta hoopis Jakupovicil enda pallingu murda. Sloveenlanna võitis 43 minutit kestnud avaseti lõpuks 6:3.

Teises setis kaotas Kanepi kiiresti enda servigeimi ning leidis end peagi 1:4 kaotusseisust. Eesti esireket suutis küll korra veel vastase pallingu murda, ent enamaks suuteline polnud. Nõnda kaotas Kanepi 37 minutit kestnud teise seti 6:2.