Eesti fitnessikoondis jätkas EMil medalitesadu

Vasakult paremale: Julia Kogan, Aleksandra Laer, Jelizaveta Ivanova.
Vasakult paremale: Julia Kogan, Aleksandra Laer, Jelizaveta Ivanova. Foto: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Käesoleval nädalavahetusel toimuvad Hispaanias, Santa Susannas Kulturismi ja Fitnessi Euroopa meistrivõistlused. Eesti koondis jätkab medalilainel ning teisel  võistluspäeval tõid meie fitmodelli võistlejad koju kaks medalit

Julia Kogan võitis hõbemedali naiste master kategoorias ning Jelizaveta Ivanova võitis pronksmedali naiste arvestuse lategoorias kuni 168 cm, seisab Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu pressiteates.

Esimesel päeval võitsid EM-tiitli 3 Eesti koondislast: Nonna Prokopjuk, Elisabeth Atamanski ja Valeria Kopajeva. Lisaks võitis Elisabeth Atamanski koos paarilise Hendrik Kalmega Fit-pair kategoorias pronksmedali. Valeria Kopajeva sai Euroopa meistri tiitli juunioride artistic fitness'i kategoorias. Juunioride bikiinifitnessis ning naiste -172cm pikkuskategoorias võitis Valeria pronksi. Maria Popova sai masters bikiinifitnessi 35-39 vanuseklassis hõbeda.