BLOGI ⟩ Tartu võitis otsustava poolfinaalmängu ja jõudis kullamatšile Kalev/Cramo vastu

Ville Arike

Eesti korvpalliliiga poolfinaali otsustavas mängus alistas Tartu Ülikool Maks ja Moorits tiitlikaitsja Pärnu Sadama 78:68 ning jõudis finaali BC Kalev/Cramo vastu. Postimees vahendas mängu otseblogis.

Tartu ja Pärnu on pakkunud poolfinaalseerias tõelise trilleri. Kui kahes esimeses mängus polnud võitjas viimasel veerandajal enam kahtlust, siis viimastes duellides püsis põnevus viimaste sekunditeni.

Valitsev meister Pärnu suutis kolmapäeval peetud kohtumises seeria viiemänguliseks venitada, kui koduväljakul teeniti ellujäämismängus 85:79 võit. Väga väikse rotatsiooniga meeskond kaotas aga kohtumise viimasel veerandajal vigastuse tõttu kaks välismängijat. Esmalt tegi Isaiah Hart liiga enda tagareiele ning hiljem väänas hüppeliigest Matthew McCarthy. Hetkel pole teada, millises valmiduses mõlemad mängumehed üldse on.