Male pokkeri vastu vahetanud eestlane pistis nädalaga taskusse pea miljon eurot

Christopher Krutto
Ottomar Ladva.
Ottomar Ladva. Foto: Elena Kask

Eesti pokkerimängija Ottomar Ladva jaoks jäi seljataha suurepärane nädal, mille jooksul ta teenis kokku üle miljoni euro.

Nimelt käib praegu GGPoker World Festival, mis on maailma suurim online-pokkeri festivaliga. See algas 1. mail ning kestab 6. juunini. Auhinnafond on selle enam kui 200 turniiri peale kokku umbes 200 miljonit dollarit.

Ladva võitis festivali raames nädala jooksul neli turniiri, mille peale teenis kokku enam kui miljon dollarit. Kõige mahlasem autasu tuli talle GGWF-42-S $10,300 Super MILLION$ High Roller turniirilt, kus ta teenis võiduga 428 624 dollarit.

Lisaks sellele võitis Ladva veel GGWF-50-S $25,500 Sunday Super High Roller (auhinnaks 237 753 dollarit) ja sai teise koha GGWF-30-S: $10,300 Thursday Throwdown Bounty turniirilt(112 787 dollarit). Samuti sai ta teise koha GGWF-20-S: $10,300 Tuesday Classic Super HR turniiril, millega teenis 127 290 dollarit.

Kokku võitis eestlane nädalaga 906 454 dollarit ehk umbes 830 000 eurot.

Ladva on neljakordne Eesti male meister, kellel on ka suurmeistri tiitel, kuid viimastel aastatel on ta keskendunud pokkerile.