Eesti alustas kodust EM-finaalturniiri suureskoorilise kaotusega

Karl Mihkel Eller
Eesti jalgpalli neidude U17 koondis.
Eesti jalgpalli neidude U17 koondis. Foto: Jana Pipar/EJL

Eesti jalgpalli neidude U17 koondis alustas kodust EM-finaalturniiri A. Le Coq Arenal 0:4 kaotusega Šveitsile.

Eesti suutis oma värava puutumatuna hoida pea terve esimese poolaja. Liisa Liimetsa seljataha löödi esimene pall 39. minutil, kui väravavõrku sahistas Leela Egli. Järgmised väravad tulid teisel poolaja, kui 60. minutil lõi värava Emanuela Pfister, 77. Anja Klingenstein ja 89. Nathalie Widmer.

Eesti koondis, kellele tuli täna Lillekülas kaasa elama üle 1300 pealtvaataja, kuulub A-gruppi, mille esimeses mängus kohtusid täna eelmise EM-finaalturniiri finalistid. Hispaania alistas 2:0 Saksamaa.

Eesti kohtub järgmisena kolmapäeval Kadrioru staadionil Saksamaaga, laupäeval on Eestis vastaseks Hispaania. Poolfinaalidesse pääsevad iga alagrupi kaks paremat, EM-finaal toimub 26. mail.