T, 26.09.2023

Järjekordne sportlaspaar: Rootsi suusataja paljastas viimaks oma kallima identiteedi

Postimees Sport
Facebook
Comments 1
Edvin Anger.
Edvin Anger. Foto: Gian Ehrenzeller/AP/Scanpix

Rootsi meedia on mitu kuud spekuleerinud, kes võiks olla nende noore suusatähe Edvin Angeri tüdruksõber. Nüüd on saladus lõpuks paljastatud.

21-aastane Anger avaldas Rootsi väljaandele Expressen antud intervjuus, et tema tüdruksõber on kaks aastat noorem Norra suusataja Emma Axelsson.

Rootsi suusataja rääkis, et oli üllatunud suurest huvist selle vastu, kes täpselt on tema tüdruksõber. Märtsis avaldas ta küll, et kohtub norralannaga, kuid ei avaldanud rohkemat.

«Ma poleks elu sees arvanud, et selle ümber selline teema kerkib. Paljud on olnud sellest väga huvitatud. Mulle on saadetud mõttelõngu sellest, kes mu tüdruksõber on,» kirjeldas Anger.

Rootsi suusataja kirjeldas, et noored kohtusid kohtinguäpi Tinder vahendusel ja läksid Axelssoni kodulinnas Lillehammeris koos jooksukohtingule. Angeri sõnul oli neiu kohtingule saamine päris keeruline.

«Ma olin väga kahtlustav, aga mu sõbrad julgustasid mind. Lõpuks mõtlesin, et mis seal ikka. Ilma nendeta poleks ma ilmselt julgenud minna,» meenutas Axelsson.

«Kui aus olla, siis ma poleks kunagi arvanud, et teise suusatajaga koos olen,» naeris Anger. Axelsson jäi temaga väidetavalt nõusse.

Anger kuulub Rootsi koondisesse ning sai märtsis meeste teatesõidus koos kaasmaalastega MK-sarjas esimese võidu. Individuaalselt on tema parimaks kohaks neljas. Axelsson pole veel Norra täiskasvanute koondisesse suutnud ennast murda.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles