TTÜ alistas Rapla/Piimameister Otto

Valga korvpallikool versus Piimameister Otto/Rapla
Valga korvpallikool versus Piimameister Otto/Rapla Foto: Eleri Lõhmus / Valgamaalane

Eesti korvpallimeistrivõistlustel jäi Raplas kohalik Piimameister Otto alla TTÜ Korvpallikoolile.

Avapoolajal oli kodumeeskond täiesti liimist lahti ning kaotas selle 17:44. Teisel poolajal end koguti ning neljanda veerandaja lõpus jõuti korraks vaid ühe punkti kaugusele, kuid TTÜ hoidis edu ja võitis 67:64.

Kristjan Makke tõi võitjatele 18 punkti ja noppis maha 9 lauapalli.  Kiur Akenpärg lisas 15 silma.

Üleplatsimehena tõi kaotajatele Sven Kaldre 19 punkti ja noppis maha 8 lauapalli.