Hooaja ühe parema mängu teinud korvpallikoondislane aitas koduklubi Itaalia kõrgliigas nelja parema sekka

Christopher Krutto
Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: Simone Boi/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier tegi Sassari Dinamo särgis ühe hooaja parema mängu ning aitas koduklubi Itaalia kõrgliigas poolfinaali.

Sassari läks kolme võiduni mängitavas seerias Venezia vastu platsile teadmisega, et võidu korral kindlustatakse pääs poolfinaali.

Tasavägise avaveerandi võitis 25:24 Venezia, kuid enne poolfinaali haaras kindla edu Sassari, võites teise veerandi 21:8 ning poolaja 45:33. Kuigi teisel poolajal õnnestus Venezial vahet vähendada, siis Sassari võttis lõpuks 87:83 võidu.

Hooaja ühe parema mängu tegi 20 minutit platsil viibinud Treier, kes kogus hooaja rekordit kordanud 11 punkti (kahesed 1/0, kolmesed 4/3, vabavisked 2/2). Lisaks korjas ta ka ühe lauapalli. Eestlase pluss-miinus näitaja oli +8, mis oli tiimi üks paremaid näitajaid.

Sassari parimaks kerkis 22 punktiga Philip Kruslin. Üleplatsimeheks kerkis Venezia tagamängija Jayson Granger 30 silmaga.