Venelannaga koos paarismängus osalenud Kanepi kaotas juba avaringis (3)

Christopher Krutto
Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: imago/PanoramiC/Scanpix

Tennisist Kaia Kanepi (WTA 71.) osales Strasbourgis peetaval WTA 250 taseme turniiril paarismängus koos venelanna Angelina Gabujevaga (WTA 986), kus juba avaringis tunnistati Su-Wei Hsiehi ja Xinyu Wangi 6:4, 6:2 paremust.

Kanepi ja Gabujeva mängisid paarismängu koos esimest korda ning neil ei õnnestunud Hsiehile ja Wangile vastu saada

Kanepi ja Gabujeva kaotasid kohe avasetis servi, kuid suutsid selle paar geimi hiljem tagasi murda. Seejärel jäädi taas murdega maha, aga ka siis võeti see tagasi. Vastaste kolmanda murde vastu enam ei saadud ning avasett kaotati 4:6.

Teises setis olid sotid juba tunduvalt selgemad. Seal ei suutnud Kanepi - Gubajeva ühtegi murret saada, Hsieh - Wang said samas kaks murret ning võitsid teise seti 6:2.

Hsieh ja Wang lähevad veerandfinaalis vastamisi paariga Hao-Ching Chan - Latisha Chan.