VIDEO Inglismaal löödi värav, mida poleks isegi kolm väravavahti korraga suutnud kaitsta (1)

Julio Enciso kindlustas kauni väravaga koduklubile Euroopa liiga koha.
Julio Enciso kindlustas kauni väravaga koduklubile Euroopa liiga koha. Foto: Kirsty Wigglesworth/AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas leppisid Brighton ja Manchester City vaatemängulises kohtumises 1:1 viiki.

Juba tiitli võitnud Manchester City läks mängu tänu Phil Fodeni 25. minuti tabamusele 1:0 juhtima, kuid 19-aastane Paraguay ründaja Julio Enciso suutis 38. minutil seisu iluväravast viigistada.

Esimest hooaega Inglismaa kõrgliigas mängiv ründaja saatis tugeva kauglöögi nii täpselt värava ristnurka, kui see üldse võimalik on. Kokku sooritas Brighton City vastu 20 pealelööki. Mitte ükski teine võistkond pole tänavu nõnda palju lööke City vastu teinud.

Viigipunktiga kindlustas Brighton Inglismaa kõrgliigas kuuenda koha, mis tähendab, et klubi saab järgmisel hooajal ajaloos esimest korda mängida Euroopa liigas.