Pärnu Sadam pani Viimsi paika ning võitis pronksi

Christopher Krutto
Pärnu Sadama korvpallurid.
Pärnu Sadama korvpallurid. Foto: Urmas Luik

Korvpalli meistriliiga pronksiseeria otsustavas viiendas kohtumises alistas Pärnu Sadam kindlalt 91:69 Viimsi/Sportlandi.

Kohtumist alustas paremini koduväljakul mänginud Viimsi, kes võitis avaveerandi 24:19. Teisel veerandil suutis Sadam oma kaitse kinni keerata ning poolajapausile läksid 45:37 eduseisuga juba külalised. Pärnu Sadam jäi seerias peale 3:2.

Teisel poolajal jätkas Sadam head hoogu ning enne viimast veerandit oli seis külaliste kasuks juba 71:54. Viimasel veerandil ei suutnud Viimsi samuti tagasitulekut teha ning kohtumine lõppes Sadama 91:69 võiduga.

Pärnu parimaks kerkis 28 punktiga mängujuht Isaiah Hart. Teda toetas 17 silmaga Robert Valge.

Kodumeeskonna poolelt sai parimana 18 punkti kirja kapten Karl-Johan Lips. Teda toetas 13 silmaga Malik Toppin.