K, 27.09.2023

Tuntud maadlustreener tappis kaks inimest

Christopher Krutto
Facebook
Comments
Vassõl Mõhhailov (peal), kelle treener Ruslan Umarov tappis oma abikaasa ja veel ühe mehe.
Vassõl Mõhhailov (peal), kelle treener Ruslan Umarov tappis oma abikaasa ja veel ühe mehe. Foto: imago images/LAPbg/Scanpix

Ukrainas Odessa linnas toimus traagiline vahejuhtum, kui maadlustreener Ruslan Umarov lasi surnuks oma abikaasa ja mehe, kes naisega koos autos viibis. Treener ise viidi kriitilises seisundis haiglasse.

Ukraina meedia kirjutab, et vahejuhtum toimus päeval, kui Umarovi abikaasa istus koos teise mehega autos. Naine suri sündmuskohal ja mees hiljem kiirabiautos. Umarov viidi kriitilises seisundis haiglasse.

«Tulistamise tõttu hukkus naine. 30-aastane BMW juht suri kiirabis. Varem on selgeks tehtud, et tulistamise põhjustas konflikt elukaaslaste vahel, kes mõlemad autos viibisid,» vahendab UA Portal politsei teadaannet.

Mõrvatud naise tütre sõnul keeldus Umarov naisega enam kui aasta jooksul abielu lahutamast ning ähvardas teda tappa. Enne traagilist sündmust üritas ta korduvalt naist rünnata ja lõpuks oli Umarovi abikaasa sunnitud palkama ihukaitsja.

Erinevate versioonide järgi oligi autos kas naise ihukaitsja või tema armuke. Tunnistajate sõnul toimus neli lasku.

Umarov on tuntud maadlustreener, kelle hoolealune Vassõl Mõhhailov krooniti aprillis vabamaadluses kuni 79 kg kaalukategoorias Euroopa meistriks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles