T, 26.09.2023

Karim Benzema otsustas Madridi Realist lahkuda

Siim Kaasik
, reporter
Facebook
Comments
Karim Benzema lahkub Madridi Realist.
Karim Benzema lahkub Madridi Realist. Foto: Oscar J. Barroso/ZUMA/SCANPIX

Madridi Real kinnitas, et viimased 14 aastat klubi särki kandnud ründaja Karim Benzema lahkub sel suvel.

Otsuse klubist lahkuda tegi 35-aastane Benzema, kuigi mehe leping kehtinuks veel aasta. «Madridi Real ja meie kapten Karim Benzema on otsustanud lõpetada selle imelise ja uskumatu perioodi. Benzema on teeninud õiguse ise oma tuleviku üle otsustada,» teatas Real.

Benzema liitus Madridi Realiga 2009. aastal 30 miljoni euro eest Lyonist. Kokku esindas ta klubi 647 mängus ning lõi 353 väravat. See on Reali kõigi aegade teine tulemus, jäädes alla vaid 438 mänguga 450 väravat löönud Cristiano Ronaldole.

Möödunud hooajal karjääri esimese Ballon d’Ori võitnud Benzema tähistas klubiga 24 tiitli võitmist. Suurematest autasudest võitis ta viis Meistrite liigat ja neli Hispaania meistritiitlit.

Benzema lahkumismäng peetakse täna õhtul kell 19.30, kui Madridi Real võõrustab hooaja viimases mängus Bilbao Athleticut.

Suure tõenäosusega on Benzema liitumas Saudi Araabia kõrgliigaga. Viimastel nädalatel on jalgpallimeedia kirjutanud, et prantslasest on huvitatud Al Ittihadi, kes pakub mehele kaheaastast lepingut väärtusega 200 miljonit eurot.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles