Kristian Kullamäe ilus partii hoiab medalilootust elus, ees ootab otsustav mäng

Christopher Krutto
Kristian Kullamäe.
Kristian Kullamäe. Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys/Facebook

Eesti korvpallikoondislane Kristian Kullamäe aitas koduklubi Paneževyse Lietkabelise Leedu kõrgliiga pronksiseerias võidule Jonava CBeti vastu.

Lietkabelis haaras kohtumise ohjad juba esimesel veerandajal, mis võideti 23:18. Poolajaks oli edu suurendatud juba 43:29 peale ning lõpuks võideti kohtumine 75:55.

Hea mängu tegi 27 minutit platsil viibinud Kullamäe, kes viskas 12 punkti, korjas kaheksa lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Eestlase pluss-miinus näitaja oli tiimi parim (+20).

Lietkabelise poolelt viskas parimana 23 punkti pingilt sekkunud Jamel Morris, Jonava mängijatest sai ainsana kahekohalise punktiskoori kirja Glynn Watson (13).

Võiduga viigistas Lietkabelis pronksiseeria ning seal on nüüd seis 2:2. 9. juunil mängitakse Šiauliais otsustav kohtumine – võitja saab kaela pronksmedalid.