VIDEO Henri Drell alustas NBA suveliigat suurepärase partiiga

Henri Drell.
Henri Drell. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell alustas koos Chicago Bullsiga NBA suveliigat võidukalt, kui avamängus alistati Toronto Raptors 83:74.

NBA suveliiga avamängus vastamisi läinud Bullsi ja Raptorsi lahingut alustasid paremini viimased. Raptors haaras avaveerandil 18:7 algedu, ent periood lõpetati ikkagi 21:21 viigiga. Teisel veerandajal haaras Bulls juhtohjad ning poolajapausile mindi juba nende 44:36 juhtimisel.

Teisel poolajal kontrollis Bulls täielikult kohtumise kulgu. Pidevalt hoiti turvalist eduseisu ning viimasel neljandikul kasvas edu kahekohaliseks. Lõpuks särasid tablool nende 83:74 võidunumbrid.

Kohtumist pingilt alustanud Drell sai mänguaega 17 minutit ja 35 sekundit. Ta kasutas seda väga eeskujulikult, kui eestlase arvele jäi 10 punkti ja kuus lauapalli. Drelli +/- näitaja oli Bullsi paremuselt teine +15. Bullsi resultatiivseim oli samuti möödunud hooajal NBA G-liigas pallinud tagamängija Nate Darling, kelle arvele jäi 15 silma.

Bulls jätkab NBA suveliigat juba homme, mil teises kohtumises minnakse vastamisi Memphis Grizzlisega, kes avamängus tunnistas Utah Jazzi 98:83 paremust.