Jarmo Jagomägi
, Reporter
Narva Transi poolehoidjatel pole viimasel ajal rõõmustamiseks olnud põhjust.
Narva Transi poolehoidjatel pole viimasel ajal rõõmustamiseks olnud põhjust. Foto: Madis Veltman

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel kaotas Narva Trans koduväljakul koguni 0:4 Pärnu Vaprusele.

Mängu saatus sai selgeks kiiresti. Külalised pääsesid 5. minutil juhtima Sergei Kondrattsev omaväravast. 8. minutiks oli seis 0:2, Pärnu teise tabamuse eest hoolitses Kevin Kauber penaltist.

Lõppseisu vormistasid suvepealinlased teisel poolajal. 49. minutil oli täpne Sander Kapper, 86-ndal Joonas Sild.

Pärnu jätkab 29 punktiga liigatabeli kolmandal real. Kolmanda järjestikuse, kokku 13. kaotuse saanud Trans on 19 silmaga kaheksas.

Veidi üle kuu tagasi karikavõiduga üllatanud narvalasi ootab nüüd ees Konverentsiliiga esimese eelringi avamatš. Neljapäeval sõidetakse külla Armeenia eelmise hooaja teisele satsile FC Pyunikile.

Tänases teises mängus sai Kuressaare võõrsil 3:1 jagu Tallinna Kalevist. Võitjate poolelt tegid skoori Mark Anders Lepik, Artjom Jermatšenko ja Mattias Männilaan. Võõrustajate auvärava lõi Arseni Kovaltšuk lisaminutitel.

Viiendat kohta kindlustanud saarlased jõudsid Kalevile kannule. Kuressaarel on ühe vähem peetud mängu juures kolm silma vähem (28 vs. 25). Võitlus käib esikolmiku piirimail.