VIDEO Milline värav! Nõmme Kaljule kübaratriki kõmmutanud Levadia mängija lõi värava oma väljakupoole pealt

FCI Levadia Agyiri avaväravat tähistamas.
FCI Levadia Agyiri avaväravat tähistamas. Foto: Kuvatõmmis FCI Levadia Instagramist

Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 20. vooru kohtumises kodus Nõmme Kalju FC 3:0 ja tõusis tabelis liidrikohale.

Levadia mängumees Ernest Agyiri avas kümnendal minutil skoori oma väljakupoole pealt, kui saatis kauglöögi otse Kalju väravasse. Seejärel, realiseeris ta 33. minutil penalti ja vormistas 36. minutil kübaratriki. Poolajal vahetati mees välja ja toodi pingile puhkama.

Kalju jäi arvulisse vähemusse juba 30. minutil, kui Vladimir Avilovile näidati teist kollast kaarti.

Teisel poolajal teenis Kalju ka ühe penalti, kuid Levadia väravavaht Karl Andre Vallner tõrjus Andre Fortune'i penalti.

Levadia juhib praegu Premium liigat, kuid punkte on neil Floraga sama palju kogutud (47). Kolmandat kohta hoidev ja vägevat hooaega tegev  Pärnu Vaprus on kogunud 29 punkti.

Agyiri kauglööki saab vaadata alates 00:20.