Toimetas Ville Arike
Miami Interi mängumees Lionel Messi.
Miami Interi mängumees Lionel Messi. Foto: REUTERS/Marco Bello/Scanpix

USA spordisuve üks oodatumaid sündmusi oli Argentina koondise maailmameistriks tüürinud Lionel Messi debüüt Miami Interis. See toimus parimal võimalikul moel.

Sealse sarja MLS meeskonnad alustasid liigakarika võistlusega ning Messi neljanda lisaminuti värav tõi Interile 2:1 võidu Cruz Azuli üle. Seitsmekordne Ballon d'Or'i võitja oli sekkunud vahetusest ja näitas taas oma vägevust.

Võiduvärava näol oli tegemist Messi firmamärgi, paarikümnelt meetrilt sooritatud karistuslöögiga. Ta saatis palli üle müüri, väravavahile püüdmatult ristnurka.

Messi tuli väljakule 54. minutil koos Interi teise nimeka suvise täienduse Sergio Busquetsiga väljakule 54. minutil. Kolmas hiljutine liituja Jordi Alba seekord veel ei mänginud.