10st 2! Flora mõõn jätkub: punkte kaotati ka vähemuses Pärnule

Jarmo Jagomägi
, Reporter
FC Flora kapten Konstantin Vassiljev.
FC Flora kapten Konstantin Vassiljev. Foto: Eero Vabamägi

Eesti jalgpalli meistrivõistluste tänases ainsas mängus võitles Pärnu Vaprus võõral väljakul FC Flora vastu välja 1:1 viigi.

Külalised jäid raskesse seisu juba 21. minutil, kui Reimo Madissoo sai punase kaardi. Kusjuures nõnda karmi karistuse määras peakohtunik Tanel Üprus pärast videokorduse vaatamist.

Flora suutis ülekaalu ära kasutada teise poolaja alguses, mil oli täpne Märten Kuusk. Visalt võidelnud Pärnul aga vastas: 1:1 viigi päästis Kevin Aloe meisterlik sooritus paarikümnelt meetrilt 77. minutil.

Valitsev Eesti meister Flora on viimasest kümnest mängust – nende hulgas on karikafinaali kaotus ja kaks eurosarja allajäämist – võitnud vaid kaks. Premium liigas ollakse liidri FCI Levadiaga samal pulgal, ent rivaalidel on peetud üks kohtumine vähem.