Messi muudkui lööb väravaid ja viib rekordeid uutesse kõrgustesse (1)

Karl Mihkel Eller
Lionel Messi.
Lionel Messi. Foto: Matias J. Ocner/Miami Herald via ZUMA Press Wire/Scanpix

Lionel Messi, kes liitus vaevalt poolt kuud tagasi Ameerika kõrgliiga MLSi meeskonnaga Miami Inter, jätkab väravasoonel. Möödunud ööl lõi ta Liigade karika raames kaks väravat Orlando City vastu ning argentiinlasest sai esimene mängija, kes MLSis löönud kolme mänguga viis väravat.

Messi jätkas väravate paugutamist kolmapäeva õhtul Floridas Fort Lauderdale'is, kui aitas Interi 3:1 võidule Orlando vastu. Mängu algus viibis vihmasaju tõttu pea poolteist tundi, kuid kohtumise seitsmendal minutil lõi Messi mängu esimese värava.

Tabloole tekkis aga viik kümme minutit hiljem ning kui 51. minutil viis Interi ette penalti realiseerinud Josef Martinez, siis 72. minutil lõi Messi Martinezilt saadud palli uuesti väravasse.

Argentina koondisega eelmisel aastal maailmameistriks tulnud 36-aastane Messi on nüüd esimene mängija MLSi ajaloos, kes on löönud viis väravat kolmes esimeses kohtumises. Juba esmaspäeval kohtub Inter Liigade karika 1/8-finaalis FC Dallasega.