FOTOD Soome ralli viimasel päeval toimus hirmus avarii (2)

Bruno Bulacia.
Bruno Bulacia. Foto: Bruno Bulacia / Facebook

Soome MM-ralli ei lõppenud kõikide jaoks õnnelikult. Viimasel päeval tuli katkestada Boliivia ralliässal Bruno Bulacia, kes hirmas avarii üle elas.

WRC2 arvestuses Soome rallil osalenud Bulacia läks viimasele võistluspäevale vastu oma klassi 12. positsioonilt. Samas oli võimalik veel hea esinemise korral esikümnesse jõuda.

Tema päev algas juba keeruliselt, kui pühapäeva hommikul jäid nad ajakontrolli viis minutit hiljaks ning sellele järgnes 50-sekundiline karistus. Sellega oli kindel, et 12. kohast neil puhtalt sõiduga kerkida ei õnnestu.

Bulacia kahjuks lõppes tema võistlus 20. kiiruskatsel ehk punktikatse esimesel läbimisel. Boliivia ralliäss tegi karmi avarii, mille käigus murdis ta maha kaks kuusepuud. Õnneks jäid nii sõitja kui ka tema kaardilugeja Axel Coronado Jiménez terveks.