Harry Kane korraldas ukrainlaste vastu tõelise jõudemonstratsiooni

Harry Kane.
Harry Kane. Foto: Reuters/Paul Childs/Scanpix

Euroopa jalgpalli tippliigades valmistuvad klubid algavaks hooajaks. Hea hoo on üles leidnud Tottenham Hotspuri meeskond, kes alistas viimases kontrollmängus 5:1 Donetski Šahtari.

Tottenham jõudis pärast Aasia tuuri lõpuks koduväljakule, kus võõrustati Šahtari. Klubid leppisid mõned kuud tagasi, et nad peavad sõpruskohtumise, mille tulust osa läheb heategevuseks Ukraina sõjas kannatanutele.

Inglismaa tippklubi mängis ukrainlaste vastu avapoolaja 1:1 viiki. Skoori avas Harry Kane, millele suutis avapoolaja viimasel minutil vastata Šahtari 19-aastane ründaja Kevin Kelsy. Teisel poolajal jätkus Kane'i jõudemonstratsioon, millele ukrainlastel vastust polnud.

Nimelt skooris Inglismaa koondise kapten teisel poolajal veel kolm väravat ning ta vahetati 80. minutil pingile. Inglane lahkus väljakult suure aplausi saatel ning fännid skandeerisid lauset «Palun jää meiega!». On ju Kane'i seostatud kogu suve Müncheni Bayerniga ning inglane ise pole soovinud praeguse koduklubiga lepingut pikendada.

Kohtumise lõppseisuks 5:1 vormistas Kane'i asemel väljakule sekkunud 19-aastane Dane Scarlett.