Uskumatu mees: Haaland ei suuda Inglismaa kõrgliigas skoorimist lõpetada

Christopher Krutto
Erling Haaland väravat tähistamas.
Erling Haaland väravat tähistamas. Foto: Xinhua/Zumapress.com/Scanpix

Eile õhtul peeti Inglismaa jalgpalli kõrgliigas hooaja esimene kohtumine, kui valitsev meister Manchester City alistas kindlalt 3:0 tippseltskonda tagasi tõusnud Burnley.

City läks kohtumist juhtima juba neljandal minutil, kui Haaland lükkas väravasse Rodri söödu. 36. minutil duubeldas Haaland valitsevate meistrite edu. Lõppseisu vormistas 75. minutil Rodri.

Viimased paar minutit pidi Burnley mängima 10 mehega, sest Anass Zaroury teenis kohtumise neljandal üleminutil punase kaardi.

Küll sai City kohtumise jooksul ka ühe tagasilöögi, kui vigastusega lahkus avapoolajal platsilt Kevin de Bruyne. Hetkel pole teada, kui pikk vigastuspaus belglast oodata võib.

Kuivõrd tegu oli hooaja esimese kohtumisega, siis läks City ka tabelit kolme võidupunktiga juhtima. Ülejäänud Inglismaa kõrgliiga esimese vooru kohtumised peetakse täna ja homme.