VIDEO USAs särav Messi aitas Interi esimesse finaali

Christopher Krutto
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: Eric Hartline / USA TODAY Sports via Reuters Con / Scanpix

Sel suvel Põhja-Ameerika jalgpalliliigas MLS mängiva Miami Interiga liitunud täht Lionel Messi jätkab säramist ning aitas oma leivaisa esimesse finaali.

Inter läks kohtumist Philadelphia vastu juhtima juba kolmandal minutil, kui Josef Martinez lõi kohtumise avavärava. 20. minutil tegi skoori Messi, kes saatis palli umbes 25 meetri pealt kauni löögiga võrku.

See oli Messil juba üheksas värav Interi särgis ning seda on ta suutnud kõigest kuues kohtumises.

Avapoolaja viimastel hetkedel lõi Jordi Alba Interi kolmanda.

73. minutil õnnestus Philadelphial tänu Alejandro Bedoya tabamusele üks värav tagasi lüüa, kuid viimane sõna jäi ikkagi Interile. David Ruiz vormistas 84. minutil lõppseisuks 4:1.

Kohtumise tipphetked:

Ühtlasi tähendab võit, et Inter jõudis MLSi ja Mehhiko kõrgliiga klubide vahel peetaval Liigade karikal finaali, kus neile tuleb vastu Nashville.