Tõnis Grepp
, Suvereporter
Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Foto: Eero Vabamägi

Valitsev Eesti meister Tallinna Flora kohtus Konverentsiliiga kolmanda eelringi korduskohtumises Rumeenia meistri Constanta Faruliga, kus eestlased pidid tunnistama 0:2 külaliste paremust.

Esimene omavaheline mäng peeti nädal tagasi Rumeenias, mis lõppes koduvõistkonna kindla 3:0 võiduga.

Lillekülas peetud teises kohtumises avas skoori Farul juba mängu neljandal minutil, kui klubi eest debüteerinud Rivaldinho kasutas Flora söödueksimuse suurepäraselt ära ja viis külalised juhtima.

Mäng jätkas hoogsalt ning mõlemal meeskonnal oli palju väravavõimalusi. Farul suurendas eduseisu Constantin Budescu iluväravaga, kui viimane saatis välisküljega löödud palli Flora väravavahi Evert Grünvaldi seljataha. Teisel poolajal väravaid ei löödud

Flora langes konkurentsist koondskooriga 0:5. Tänavu kaotas Flora kõik neli Euroopa mängu, sest ka Meistrite liiga avaringis Czestochowa Rakowi vastu ei õnnestunud väravat lüüa.

Rumeenia klubi kohtub Konverentsiliiga viimases eelringis enne alagrupiturniiri Aserbaidžaani klubi Karabahhi või soomlaste HJKga. Paari avamängu võitis Karabahh 2:1, kordusmäng peetakse homme.