Tõeline väravatesadu: Paide ja Tammeka lõid kahe peale üheksa väravat!

Christopher Krutto
Paide Linnameeskonna mängijad.
Paide Linnameeskonna mängijad. Foto: Paide Linnameeskond/Facebook

Eesti jalgpalli Premium liigas alistas Paide Linnameeskond kodus 6:3 Tartu Tammeka.

Kohtumist alustasid paremini külalised, kes läksid tänu Kevin Mätase täpsele penaltile 11. minutil juhtima. Seejärel sai hoo sisse Paide, viigistades juba 16. minutil seisu. 21. minutil viis Siim Luts Paide juhtima ning 27. minutil suurendas Karl Mööl kodumeeskonna edu kaheväravaliseks.

Sellega ei olnud mäng Paide jaoks veel kotis, sest 37. minutil õnnestus Tammekal tänu Carl Robert Mägimetsa tabamusele üks värav tagasi lüüa. Kaks minutit hiljem viigistas Artur Uljanov juba seisu.

Teisel poolajal pani Paide oma paremuse kindlalt maksma. Herol Riiberg lõi kõigepealt 53. minutil penaltist kodumeeskonna juhtima, lisas siis 59. minutil veel oma teise ja Paide viienda ning vormistas 65. minutil oma kübaratriki ja ühtlasi ka kohtumise lõpptulemuse.

Paide hoiab Premium liigsas 24 vooru järel 32 punktiga viiendat kohta. Tammeka on 19 silmaga üheksas.

Täna on kavas veel Nõmme Kalju ja Pärnu Vapruse vaheline kohtumine.