Võrkpallikoondise peatreener: nüüd on viimane võimalus näidata, miks EMil oleme

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Eesti võrkpallikoondise peatreener Alessandro Orefice ootas hoolealustelt enamat. Foto: Kermo Benrot

Eesti naiste võrkpallikoondis on koduse EMi viimase alagrupiturniiri mängu eel võiduta, ent omab siiski võimalust pääseda play-off’i. Vaatamata raskele seisule pole masti maha lastud.

Tänast matši Slovakkia alustati ebavlevalt, ent suurest kaotusseisust tuldi välja, päästeti neli vastaste geimpalli ja avavaatus võideti 26:24. Teises geimis avanes Eestil 24:24 seisult võimalus kontroll enda kätte saada, aga viimased punktid kuulusid külalistele. Siis tuli kohtumisse nihe.

Võõrustajad jäid 0:7 kaotusseisu ega saanudki enam mängu sisse, kolmandas geimis teeniti vaid 9 silma. Viimaseks jäänud vaatuses ei lasknud Eesti vahet meeletult suureks, aga Slovakkia dikteeris ning pani paremuse maksma 25:18.