Lisaminutitel Levadialt võidu röövinud Kalev ja Klavan jätkavad müstilist seeriat

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Tallinna Kalevi jalgpallimeeskond.
Tallinna Kalevi jalgpallimeeskond. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel peeti täna kaks mängu, mõlemad lõppesid viigiga.

Päeva avamatšis jäid väravad löömata. Tartus leppisid 0:0 viiki kohalik Tammeka ja Pärnu Vaprus. Kusjuures külalised jäid pärast 77. minuti Reimo Madissoo teist kollast ja ühtlasi punast kaarti vähemusse.

Viimastel nädalatel hea hoo kaotanud FCI Levadia oli koduplatsil lähedal võidule. Teise poolaja keskel pääseti Felipe Felicio tabamusest juhtima, ent Tallinna Kalevile päästis 1:1 viigi Ats Purje 3. lisaminuti tabamus.

Kalevil on käsil uskumatu seeria. Premium liigas on 1:1 lõppenud viimased viis mängu järjest. Huvitav on ka tõik, et rivi algas siis, kui debüüdi tegi Ragnar Klavan. Eesti üks paremaid jalgpallureid on neis kõigis matšides teinud kaasa 90 minutit.