Peatreener Rikberg: kohtumine näitas, et tegelikult oleme võimelised mängima küll, aga...

Karl Juhkami
Alar Rikberg (paremal) koos oma abilistega.
Alar Rikberg (paremal) koos oma abilistega. Foto: CEV

Eesti meeste võrkpallikoondis alustas oma seitsmendat EM-finaalturniiri kaotusega, kui jäi Perugias asuvas Pala Bartoni hallis all 0:3 (22:25, 19:25, 19:25) alla Saksamaale.

Avageimis õnnestus eestlastel Euroopa edetabelis kuuendal real asuvatele sakslastele kenasti vastu saada, kuid 22:23 seisult tehtud serviviga ning järgnenud rünnakueksimus kinkisid geimi ikkagi vastastele.

Teises geimis rebis Saksamaa maruliste servide eel kohe alguses ette ega vaadanud seejärel tagasi. Kolmandas geimis oli mängu kuni seisuni 15:17, seejärel lendasid meie pallingud taas võrku-auti ning sakslased said 86-minutilise mängu järel võitjatena duši alla minna.