Peatreener Rikberg rahulolevalt: kelle iganes platsile panen, kõik on valmis Eesti eest võitlema!

Karl Juhkami
Alar Rikberg
Alar Rikberg Foto: CEV

Kuigi Eesti meeste võrkpallikoondisel tuli EMi teises kohtumises kindlalt Itaalia 3:0 (25:17, 25:22, 25:19) paremust tunnistada, jäi peatreener Alar Rikberg siiski nähtuga rahule.

Kui avageimis purjetas Itaalia meilt kärmelt eest ega vaadanudki tagasi, siis teises geimis oli mängu küll ja veel. Sinilõvid jäid küll 1:4 taha, ent ronisid Timo Tammemaa serviseeria toel sealt välja.

Geimi keskel õnnestus meil Oliver Venno ründelöökide ja mitmete blokipunktide abil ka 17:14 ette rebida, kuid itaallased ei kaotanud kaotusseisus pead, jäid rahulikuks ning tulid tugevate servide abil mängu tagasi. Lõpuks sai otsustavaks 21-aastase superstaari Alessandro Michieletto asemel sekkunud Tomasso Rinaldo serviseeria.