Serbia liider kaotas MMil pea

Serbia koondise vedur Bogdan Bogdanović MMil.
Serbia koondise vedur Bogdan Bogdanović MMil. Foto: Wu Zhuang

Serbia korvpallikoondis kaotas täna MMil 76:78 Itaaliale. Nende liider Bogdan Bogdanović tegi suisa 13 kolmepunktiviset, millest tabas vaid üks.

Aastaid NBAs mänginud ja alates 2020. aastast Atlanta Hawksi särki kandev Bogdanović kogus lõpuks küll Serbia parimana 18 punkti, kuid tunnistas kohtumise järel, et tegutses väljakul väga rumalalt.

«Viskasin kaugelt liiga palju, kuigi nad ei suutnud minu läbimurdeid kaitsta. Kaotasin kolmandal veerandajal oma pea. Itaalia lõikas sellest kasu ja mängisime suure eduseisu maha. Nende kogemus pääses maksvusele,» sõnas Bogdanović Serbia meediale. Olgu lisatud, et Serbia oli kolmanda veerandi teises pooles parimal juhul peal 60:44.

Seis I-grupis on põnev, sest nii Itaalial, Serbial, Puerto Ricol kui ka Dominikaani Vabariigil on kolm võitu ja üks kaotus. Ülehomses otsustavas voorus lähevad vastamisi Itaalia ja Puerto Rico ning Serbia ja Dominikaani Vabariik, kohtumiste võitjad pääsevad veerandfinaali ehk kaheksa parema hulka.