Haigestunud Õuekallas vaatas rasket võitu kõrvalt

Kristjan Õuekallas
Kristjan Õuekallas Foto: Toomas Huik

Kristjan Õuekallase koduklubi Beauvais Oise alistas Prantsusmaa võrkpallimeistrivõistlustel tagantjärele peetud 15. vooru kohtumises külla tulnud AS Cannes'i 3:2 (18, 19, -23, -23, 13) ja tõusis tabelis koha võrra seitsmendaks.

«Pidanuksime võitma 3:0 või 3:1,» lausus Õuekallas volley.ee-le. «Teisele geimile järgnev kümneminutiline paus mõjub kaotusseisus olevale meeskonnale kosutavalt. Juhtisime kolmandas ja neljandas geimis 21:18, kuid siis jäi meie diagonaalründaja rünnakul hätta ja Cannes hakkas pallingul riskima.»

Palavikuga võitlev Eesti koondise nurgaründaja vaatas kohtumist tribüünilt.

Õuekallas tundis end kehvasti juba laupäeval peetud kohtumises Ales en Cevennes'iga. Pärast seda mängu ostis Pärnust pärit sportlane kraadiklaasi ja seda kasutades tuli palavik ilmsiks.

Viimased viis päeva kodusel režiimil olnud Õuekallas loodab homme-ülehomme treeningutele naasta.