Tallinna Maraton on esmakordselt kõrge rahvusvahelise reitinguga jooksuvõistluseks, meelitades nädalavahetusel starti nii Eesti parimaid pikamaajooksjaid kui kiireid külalisvõistlejaid tuntud ja eksootilistest jooksumaadest. Võidu noppis Keenia maratoonar Sammy Kigen Korir ajaga 2.11.42.

Kigen Koririle järgnesid tema kolm kaasmaalast. Teisena ületas finišijoone Thomas Kibet, kolmandana Joseph Munywoki ja neljandana Gilbert Kibet. 36-aastane jaapanlane Yuki Kawauchi suutis alistada 119. korda maratonidistantsil 2.20.00 piiri ja jõudis finišisse viienda kohaga.

Parima eestlasena teenis kuuenda koha Leonid Latsepov ajaga 2:14.23. Karjääri viimase suure jooksu tegi Roman Fosti, kes finišeerus uhke telemark-stiilis hüppega ja sai ajaga 2.22.16 kaheksanda koha.