L, 30.09.2023

Tennisisti šokeeriv paljastus: treener vägistas mind kolm korda päevas, kokku ligemale 400 korda

Toimetas Karl Juhkami
Facebook
Comments
Tennis. Pilt on illustratiivne.
Tennis. Pilt on illustratiivne. Foto: DANIEL LEAL

Endine Prantsusmaa tennisist Angelique Cauchy tuli äsja lagedale jahmatava paljastusega.

Prantsusmaal peetakse jätkuvalt kohut 2021. aastal nelja alaealise tüdruku vägistamise eest 18-aastaks trellide taha saadetud kauase tennisetreeneri Andrew Gueddesi üle. 

Kohtuistungite käigus on päevavalgele tulnud aina rohkem tülgastavaid detaile ning sel nädalal jahmatas paljusid 36-aastase Cauchy tunnistus, kes ütles, et juhendaja vägistas teda ligemale 400 korda.

Cauchy sõnul sai kõik alguse 1999. aastal, kui ta läks 12-aastasena juhendajaga koos treeninglaagrisse. «See oli mu elu halvim nädal. Ta vägistas mind kolm korda päevas,» vahendas Marca valgepalluri ütlusi.

«Esimesel õhtul palus ta mul enda tuppa tulla ja ma ei teinud seda, kuid siis ta tuli minu ruumi. Olin kui vanglas ja ma ei saanud teha seda, mida soovisin. Elasin aastaid teadmisega, et mul võib olla AIDS,» jätkas Cauchy, kelle sõnul oli juhendaja veider käitumine alaealiste tütarlastega tenniseringkondades ka teada.

«See oli teada, kuid kui mõni neiu läks tenniseklubi presidendi juurde, siis vastati lihtsalt: «Jaa, aga ta toob meile karikaid.»,» sõnas prantslanna.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles