Onlyfansitar astus jalgpallimurule ja lõi Inglismaal kohe värava

Onlyfansitar ja jalgpallur Madelene Wright.
Onlyfansitar ja jalgpallur Madelene Wright. Foto: @madelene_wright/Instagram

24-aastane Madelene Wright, kes otsustas kolm aastat tagasi jalgpalluriameti vahetada erootikamodelli oma vastu OnlyFansis, astus taas jalgpallimurule ning lõi Inglismaal oma tagasitulekumatšis värava.

Hetkel Inglismaa seitsmendas liigas Leyton Orienti ridades mängiv Wright suutis FA karikavõistluste kohtumises Cheshunti vastu kohe värava lüüa. Wright astus väljakule teisel poolajal ja lõi minutid hiljem palli ülemisse nurka Orient võitis kohtumise 4:2 ja pääses järgmisse ringi.

See oli Wrighti esimene mäng pärast 2020. aasta detsembrit, mil Charlton ta vallandas. Klubi juhtkond ei suhtunud hästi Wrighti sotsiaalmeediavideotesse, kus ta oli muu hulgas šampanjat rüüpbnud ja seejärel oma luksusauto rooli istunud.

Kui jalgpallurikarjäär kiiva kiskus, hakkas Wright raha teenima Onlyfansis. Seal jagab ta oma fännidega paljastavaid fotosid umbes 30 euro suuruse kuutasu eest. Mullu tunnistas ta, et teenis pärast Charltonist vallandamist Onlyfansis koguni 500 000 naela ehk umbes 580 000 eurot.