Võimas: Anier lõi valitseva meisteri võrku kaks väravat (1)

Christopher Krutto
Henri Anier väravat tähistamas.
Henri Anier väravat tähistamas. Foto: Instagram @leeman_footballclub

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier aitas koduklubi Lee Mani Hong Kongi kõrgliigas 4:1 võiduni Kitchee vastu.

Enne koondisepausi Resources Capitali vastu peetud debüütmängus lõi Anier ühe värava. Lee Man võitis kohtumise 3:1. Nüüd lõi Anier kaks ja aitas leivaisa veelgi suurema võiduni.

32-aastane ründaja lõi oma esimese tabamuse 27. minutil ja lisas teise tabamuse 51. minutil penaltist. 72. minutil vahetati Anier välja.

Seni kaks mängu pidanud Lee Man on praegu täiseduga tabeli tipus. Järgmine kohtumine peetakse 23. septembril Hong Kongi U23 koondise vastu, kes on mänginud kolm kohtumist ja saanud ühe viigi ning kaks kaotust.

Anieri esimene tabamus sündis 27. minutil ning teine lisandus 51. minutil penaltist, viies Lee Mani tol hetkel 3:1 ette. Eestlase edukas tööpäev lõppes 72. minutil, kui ta välja vahetati.

Kahe peetud matši järel asetseb Lee Man tabelitipus täiseduga. Järgmine liigamäng toimub 23. septembril Hong Kong U23 võistkonna vastu, kel on kolmest kohtumisest üks viik ja kaks kaotust.