Vigastatud Lionel Messit asendanud soomlane kukkus väravaid lööma

Karl Mihkel Eller
Miami Interi poolkaitsja Robert Taylor (keskel) ja Lionel Messi (paremal).
Miami Interi poolkaitsja Robert Taylor (keskel) ja Lionel Messi (paremal). Foto: John David Mercer / USA TODAY Sports / SCANPIX

MLSi klubi Miami Interi ründaja Lionel Messi sai FC Toronto vastu  mängides vigastada. Argentina jalgpallikoondise kaptenit tuli vahetusest asendama Soome koondislane Robert Taylor, kes lõi kaks väravat ja aitas Interi 4:0 võiduni.

Messi vahetati pingile 37. minutil – nii varajase vahetuse põhjus peitub tavaliselt mängija vigastuses. Interi peatreener Gerardo Martino rahustas fänne, et ilmselt pole tegemist lihasevigastusega, vaid väsinud Messi võeti vigastuse vältimiseks pingile.

Ühe mehe õnnetus oli teise õnn. Messi asemel platsile pääsenud 28-aastane Kuopios sündinud Robert Taylor tegi suurepärase etteaste. Teise poolaja alguses suutis Taylor Interi 2:0 juhtima aidata ja kolm minutit enne normaalaja lõppu lõi ta Toronto kirstu viimase naela, kui tablool säras 4:0.