Konontšuki debüüt Hispaania kõrgliigas lõppes teise lisaaja kaotusega

Artur Konontšuk Eesti koondise särgis.
Artur Konontšuk Eesti koondise särgis. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpallikoondise ääremängija Artur Konontšuk debüteeris Hispaania kõrgliigas, kui tema koduklubi Granada võõrustas Murciat. Kohtumine lõppes külaliste 104:101 võiduga.

Möödunud hooajal Kalev/Cramos suurepärase hooaja teinud Konontšuk alustas kohtumist pingilt. Talle usaldati mänguaega peaaegu 10 minutit, mille jooksul sooritas ääremängija ka kaugviset, millest tabas üks. Nõnda jäi tema arvele kolm punkti, millele lisaks võttis veel ühe lauapalli.

Granada jaoks üldiselt oli kohtumine väga keeruline. Kahel korral õnnestus küll esialgu kohtumine päästa. Nii normaalaja kui ka esimese lisaaja lõpus suudeti kaotusseisust viigini jõuda, ent viimasel viiel minutil võttis Murcia oma.

Võitjate edukaimana viskas 31-aastane tagamängija Dylan Ennis 25 punkti. Kodumeeskonna ridades säras 24 punktiga pikalt NBAs pallinud Cristiano Felicio.