Hispaanias kohanev Konontšuk tegi hea mängu, aga Granada sai taas napi kaotuse

Karl Mihkel Eller
Artur Konontšuk (palliga).
Artur Konontšuk (palliga). Foto: Fundación CB Granada/Facebook

Eesti korvpallikoondislase Artur Konontšuki koduklubi Granada sai Hispaania kõrgliigas teise järjestikuse napi kaotuse, kui võõrsil jäädi 80:86 alla Badalona Joventutile. Esimest hooaega Hispaanias mängiv Konontšuk alustas kohtumist algviisikus ja viskas kaheksa punkti.

Granada alustas kohtumist tarmukalt ning avapoolaeg võideti 47:43. Ka teine poolaeg sujus kenasti ning viimasele kümnele minutile mindi vastu kümnepunktilises eduseisus 70:60. Otsustav veerand kaotati aga 10:26 ning nii ka kogu kohtumine 80:86.

Põhirivistusse mahtunud 23-aastase Konontšuki mänguaeg jagunes kõigi perioodide vahel võrdselt. Kokku 16 minutit platsil viibinud väike äär tabas kaks kaugviset, ja ühe kahepunktiviske. Eesti koondislane noppis ühe lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.