Manchesteri tippklubid said samaaegselt šokk-kaotused

Manchester City tähtmängija Erling Haaland jäi täna kuivale ning meeskond pidi Inglismaal esmakordselt kaotusekibedust tundma. Foto: REUTERS/Hannah McKay/scanpix

Inglismaa kõrgliiga seitsmes mänguvoor tõi ridamisi üllatusi. Kaotusekibedust pidid tundma mõlemad Manchesteri suurklubid United ja City.

Sel hooajal esimest korda pidi Manchester City vastaste paremust tunnistama, kui võõrsil jäädi 1:2 alla Wolverhampton Wanderersile. Seni täiseduga kõrgliigat juhtinud City jäi juba 13. minutil kaotusseisu, kui omavärava sai kirja Ruben Diaz. Teisel poolajal suutis Julian Alvarez kohtumise viigistada, ent lõppsõna jäi Wolvesi ründajale Hee-Chan Hwangile.

Sama nukralt nagu City pidi koduväljakul murult lahkuma ka Manchester United, kes tunnistas Crystal Palace'i 0:1 paremust. Sel nädalal karikasarjas samade meeskondade vahel jäi United küll peale, ent punktimatšis olid edukamad külalised. Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses Palace'i keskkaitsja Joachim Andersen.